+90 216 471 99 81 info@bilgecammakina.com
Hakkımızda
Ana sayfa Ürünler Hakkımızda

BİLGE CAM MAKİNA Isıcam sektöründe 10 Yıllık bir Tecrübe'ye Sahiptir. Her Geçen gün makina parkuru ve kalifiye elemanlarını artırarark sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstermektedir.

Firmamız ısıcam üretim makinaları konusunda yurtiçi ve yurtdışı satışlarda gösterdiği başarıyla sektörde hızla ilerlemeye devam etmektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla her zaman hizmete hazır olmayı kendine ilke edinmiştir

BİLGE CAM MAKİNA ısıcam (Çiftcam) imalatında kullanılan Panel Presli Cam Yıkama Makinaları, Macunlama Makinaları, Otomatik Cam Kesim Masaları ve Diğer yardımcı Makinaların üretimini yapmaktadır.

Teknik servis ve yedek parça olarak sürekli yanınızda tüm sorunları en kısa sürede çözabilmek için her zaman hazırız. Bizimle çalışmanın ayrıcalıklarını ve uygun fiyat politikamızdan yararlanmak için lütfen irtibata geçiniz...

BİLGE CAM MAKİNA, ISICAM SEKTÖRÜNDE 10 YILLIK BİR TECRÜBEYE SAHİPTİR.HER GEÇEN GÜN MAKİNA PARKURUNU VE KALİFİYE ELEMANLARINI ARTTIRARAK SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN ÇABA GÖSTERMEKTEDİR. .

Yedek Parçalar

Macunlama Makinaları

Hotmelt Macunlama Makinası
Bilgecam Makina

İletişim

MERKEZ & FABRİKA

Ferhatpaşa Mah. G 54 sok. No:20/B Ataşehir- İstanbul

Tel: +90 (216) 471 99 81
Faks: +90 534 963 89 98
Email: info@bilgecammakina.com

© 2019 Bilgecam Makina. All Rights Reserved.